Sraz podnikavců Tišnov

Městské kulturní středisko Tišnov (Jazzový sál pod kinem),
Mlýnská 152,
666 01 Tišnov

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš jak začít? Nebo už máš rozběhnutý projekt a hledáš nový směr?

Představ si, že máš plnou pozornost podnikavých lídí přímo z tvého okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíš! Nemusíš zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudeš na to sám a získáš podporu a motivaci od ostatních, kteří tě podrží i v těžkých časech.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, první návštěva je proto zdarma. Kapacita akce je omezena, tak se rovnou registruj.

Co se bude dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budeš mít prostor například:

• Diskutovat překážky tvého projektu a najít k nim okamžité řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z tvého regionu.

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé akce.

Jakub Tížek
Podnikni to!

Jakub Tížek stihl úspěšně založit 2 společnosti ještě než dostudoval vysokou. Obě společnosti byly svým zaměřením od začátku vždy hodně odlišné a i díky tomu rovnou nabíral zkušenosti z různých oborů podnikání. Internetová firma Fairlist byla orientovaná převážně na online služby jazykovým školám a James Grant byl agenturou práce s dotačním poradenstvím pro firmy. Obě společnosti po mnoha letech jejich fungování úspěšně prodal.

Když přemýšlel kudy dál, našel svou vášeň v podpoře začínajících podnikatelů a vůbec v rozvoji podnikatelského prostředí ČR. Proto založil projekt Podnikni to!, který se postupně rozšířil na velkou část univerzit po ČR a nakonec i do měst a krajů. Dnes pomáhá studentům i široké veřejnosti rozjíždět vlastní záměry bez rizika a zbytečně utracených financí.

V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?