Sraz podnikavců Bílina

Městská knihovna
Mírové náměstí 21
Bílina

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místní zkušené podnikatelky (ambasadorka Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

• Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.

Kateřina Volmanová
Namydlená Káča

Kateřina a její Namydlené Káče se již šest let daří rozvíjet svoji značku přírodní kosmetiky. Vyrábí kosmetické výrobky jako jsou mýdla, šampony, krémy, přísady do koupele nebo balzámy v bio kvalitě. Současně s výrobnou otevřela malý obchod se svými výrobky a další rukodělnou krásou od jiných výrobců, které potkává a zaujmou ji.
Další její činnost směřuje k dětem, se kterými pořádá workshopy. Navštěvuje tedy předškolní a školní děti, které s ní společně tvoří. Pravidelně pořádá také výrobní dílny pro dospělé.