Často kladené otázky

Sepsali jsme pro vás seznam častých otázek a připojili k nim jasné odpovědi. Pokud vám tento seznam neodpoví na vaše otázky, můžete se nás zeptat přímo pomocí kontaktního formuláře na konci stránky.

Kdo jsou členové Klubu podnikavců?

Nejčastěji jsou členy Klubu podnikatelé v úplných začátcích. Jsou to lidé (pracující ale i studenti), kteří rozvíjejí při zaměstnání, škole, nebo na plný úvazek vlastní podnikatelský projekt. Mnozí z nich na vlastním podnikání pracují pouze pár měsíců nebo i více než rok. Tito lidé si platí členství v Klubu, aby zůstali v obklopení aktivních lidí, získávali kontakty, přístup k odborníkům a samozřejmě Klub vnímají jako garanci kvalitního know-how.

Co znamená testovací členství?

Klub můžete vyzkoušet po dobu tří měsíců, a pokud zjistíte, že to není pro vás, vrátíme vám celou platbu zpět na účet.

Co se bude dít, když zaplatíte testovací členství?

Dostanete pozvánku na nejbližší sraz Klubu, na kterém se seznámíte s dalšími členy, svým ambasadorem (zkušený podnikatel, který je lídrem skupiny) a rozeberete témata, která vás zajímají. Dostanete také přístup do skupiny na Facebooku.

Jaká je splatnost faktury?

Splatnost faktury je 7 dní.

Co když neuhradíte fakturu?

Přijde vám upomínka. Samozřejmě, pokud se vám v mezičase stane něco neočekávaného, splatnost posuneme. Na všem se lze s námi domluvit.

Jak se dozvíte o nejbližším termínu Srazu podnikavců?

Pokud nenajdete termín v záložce Kalendář akcí, sledujte Facebookovou skupinu a nově vypsaný termín vás jistě nemine. Popřípadě nás kontaktujte.

Nedostal jste odpověď na svůj dotaz?
Kontaktujte naši Klubovou manažerku.
Eva Košťáliková
Klubová manažerka