Často kladené otázky

Sepsali jsme pro vás seznam častých otázek a připojili k nim jasné odpovědi. Pokud vám tento seznam neodpoví na vaše otázky, můžete se nás zeptat přímo pomocí kontaktního formuláře na konci stránky.

Kdo jsou členové Klubu podnikavců?

Nejčastěji jsou členy Klubu podnikatelé v úplných začátcích. Jsou to lidé (pracující ale i studenti), kteří rozvíjejí při zaměstnání, škole, nebo na plný úvazek vlastní podnikatelský projekt. Mnozí z nich na vlastním podnikání pracují pouze pár měsíců nebo i více než rok. Tito lidé si platí členství v Klubu, aby zůstali v obklopení aktivních lidí, získávali kontakty, přístup k odborníkům a samozřejmě Klub vnímají jako garanci kvalitního know-how.

Co znamená testovací členství?

Klub můžeš vyzkoušet po dobu tří měsíců a pokud zjistíš, že to není pro tebe, vrátíme ti celou platbu zpět na účet.

Co se bude dít když zaplatím testovací členství?

Ihned po úhradě dostaneš přístup do online skupiny na Facebooku, budeš mít taky k dispozici Databázi odborníků, kterou můžeš ihned využít a domluvit si konzultaci. Dostaneš možnost zúčastnit se nejbližšího Srazu, na kterém se seznámíš se členy, svým ambasadorem (zkušený podnikatel, který je lídrem skupiny) a rozebereš témata, která tě zajímají.

Jaká je splatnost faktury?

Splatnost faktury je 7 dní.

Co když neuhradím fakturu?

Přijde ti upomínka :). Samozřejmě, pokud se ti v mezičasu stane něco neočekávaného, splatnost posuneme. Na všem se lze domluvit, jsme přece lidi.

Jak se dozvím o nejbližším termínu Srazu podnikavců?

Pokud nenajdeš termín v záložce Kalendář akcí, sleduj Facebookovou skupinu a nově vypsaný termín tě jistě nemine.

Nedostal jsi odpověď na svůj dotaz?
Kontaktuj naši Klubovou manažerku.
Eva Košťáliková
Klubová manažerka