Posouvejte svůj projekt rychleji, bez zbytečně vyhozených peněz.

Klub vám zaručí prostor pro diskusi vašeho projektu, udrží disciplínu a rozšíří vaše podnikatelské obzory i kontakty.
 • Srazy podnikavců
  Jednou za měsíc v úzké skupině lokálních podnikavců diskutujeme své výzvy a otázky. Každé setkání, které nazýváme <b>Sraz podnikavců</b>, probíhá pod vedením zkušeného podnikatele, který sám sdílí své know-how.

  Kromě diskusí a cenné zpětné vazby zde zažijete tematická setkání, speciální workshopy nebo Srazy s hosty ze světa byznysu.
  Sraz podnikavců
 • Katka, Klub podnikavců
  Katka ze Svitav
  Členka Klubu podnikavců
  Pokud něco sama neumím nebo nevím, vždycky se mám na koho obrátit. Mám nestranné pozorovatele, u kterých mohu otestovat nové nápady. Všichni v Klubu jsou moc fajn lidi, je příjemné vidět, že řešíme podobné věci a můžeme si vzájemně poradit.
 • Marie, Klub podnikavců
  Marie z Karlových Varů
  Členka Klubu podnikavců
  Na setkání si stanovujeme, co je do příště v našem projektu potřeba udělat. To člověka nutí, aby to opravdu udělal a posouvá ho to dál. Klub podnikavců bych doporučila všem, kteří chtějí podnikat a potkat podobně smýšlející lidi. Často totiž pomáhá vhled někoho dalšího z jiného oboru.
 • Kuba, Klub podnikavců
  Kuba z Písku
  Člen Klubu podnikavců
  Klub Podnikavců mi pomohl, protože jsou tam k dispozici odborníci na různá témata související s podnikáním (např. na web nebo marketing). Doporučil bych ho všem začínajícím podnikatelům, aby se při startu projektu lépe zorientovali a měli koho se zeptat, když si s něčím neví rady.
 • Veronika, Klub podnikavců
  Verča z Nového Jičína
  Členka Klubu podnikavců
  Scházíme se každý měsíc, což je pro mě takový pomyslný bič, díky kterému se posouvám dál. Inspiruje mě to jít zase o krok dál. Klub bych doporučila všem, kteří chtějí začít podnikat, ale nemají odvahu, protože ti zkušenější je nasměrují. Velmi dobře inspirovat se tam však mohou i zaběhlí podnikatelé.“
 • Janča, Klub podnikavců
  Janča z Písku
  Členka Klubu podnikavců
  Díky Klubu podnikavců jsem se seznámila se skvělou partou lidí, se kterými si navzájem pomáháme. Doporučila bych ho všem začínajícím podnikatelům, kteří si v nejsou v některých krocích jistí. Někdy i těm zběhlejším, protože můžou předat své zkušenosti ostatním.
 • Míša, Klub podnikavců
  Míša ze Svitav
  Členka Klubu podnikavců
  Klub podnikavců mi pomáhá udržet nadšení pro můj projekt. Doporučila bych ho všem začínajícím podnikatelům, aby měli jistotu a podporu při podnikání. Zároveň dostanou nové kontakty a odkazy, které se jim budou hodit.
 • Lukáš, Klub podnikavců
  Lukáš ze Svitav
  Člen Klubu podnikavců
  V Klubu Podnikavců bývají hosté (odborníci na marketing, copywriting atp.), kterých se člověk může zeptat, pokud něco neví a dostane kvalitní odpověď od profesionála. Při každé témě jdeme do hloubky a bavíme se o detailech. Navíc s ostatními členy rozebíráme své problémy a navzájem se hecujeme. Klub bych doporučil lidem, kteří mají ambici přejít na volnou nohu a mají touhu dokázat něco víc.

Co všechno je součástí členství

 • Lokální setkání pod vedením zkušeného podnikatele (1× za měsíc)
 • Přístup ke Klubové online skupině 
24 hodin/7 dní v týdnu.
 • Přístup do databáze odborníků. Úvodní konzultace zdarma.

Nejbližší klubové akce

od 25. června
Cheb
od 25. června
Hodonín
od 25. června
Slaný
od 26. června
Rakovník
od 25. července
Břeclav

Naši partneři

Poznej všechny partnery
Děkujeme všem našim partnerům, díky kterým můžeme pomáhat dalším podnikatelům v jejich regionu.