Sraz podnikavců Bílina

Termín
5.9.2023 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Městská knihovna
Mírové náměstí 21
Bílina

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Hostem tohoto Srazu bude lektorka a kreativní koučka Mischel Vojnarová.

Během akce se budeme zaměřovat na klíčové aspekty dosažení harmonie mezi podnikáním a osobním životem.

Společně si vyjasníme naše životní role a naučíme se efektivně plánovat a rozvrhovat čas tak, abychom mohli věnovat pozornost všem důležitým oblastem života – jako jsou podnikání, partnerský vztah, rodičovství, přátelství, sportovní aktivity a další.

Získáte inspiraci a tipy, jak pečovat o svou psychohygienu a umět si vyhradit čas na regeneraci a odpočinek. 

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Kateřina Volmanová
Namydlená Káča

Kateřina a její Namydlené Káče se již šest let daří rozvíjet svoji značku přírodní kosmetiky. Vyrábí kosmetické výrobky jako jsou mýdla, šampony, krémy, přísady do koupele nebo balzámy v bio kvalitě. Současně s výrobnou otevřela malý obchod se svými výrobky a další rukodělnou krásou od jiných výrobců, které potkává a zaujmou ji.
Další její činnost směřuje k dětem, se kterými pořádá workshopy. Navštěvuje tedy předškolní a školní děti, které s ní společně tvoří. Pravidelně pořádá také výrobní dílny pro dospělé.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?