Sraz podnikavců Boskovice

Termín
14.12.2022 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Radnice
Masarykovo nám. 3
680 01 Boskovice
(1. patro, malá zasedací místnost)

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš jak začít? Nebo už máš rozběhnutý projekt a hledáš nový směr?

Představ si, že máš plnou pozornost podnikavých lídí přímo z tvého okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíš! Nemusíš zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudeš na to sám a získáš podporu a motivaci od ostatních, kteří tě podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, první návštěva je proto zdarma. Kapacita akce je omezena, tak se rovnou registruj. 

Co se bude tentokrát dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, představíme si své projekty, prodiskutujeme co právě teď v podnikání řešíme a rovněž si stanovíme cíle jak chceme pokračovat ve svém projektu dál a probereme jak na to!

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z tvého okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!

V bezpečném prostředí tak budeš mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Max Dužek
Podnikni to!

Na prvním podnikatelském projektu jsem pracoval už na univerzitě. I když to byl nakonec fail, získané zkušenosti mi pomohly stát se spolumajitelem v jiném software startupu. Později mi učaroval život na volné noze, dodnes se podílím na marketingových kampaních firem s obraty v desítkách milionech. Zkušenosti s vlastními i klientskými projekty zúročuji s projektem Podnikni to!, ve kterém pomáháme lidem, kteří o podnikání pouze uvažují, realizovat jejich první projekty. Budujeme tak preinkubační podporu začínajícím podnikatelům.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?