Sraz podnikavců Břeclav

Termín
15.2.2024 (čtvrtek)
17:30 - 19:30
Lokace
Městská knihovna Břeclav (malý sál)
Národních hrdinů 9
Břeclav

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Radoslav Rochallyi
Visibility

Radoslav je marketingový a strategický konzultant. Začínal jako SEO expert ve společnosti Advertures (Ogilvy). Poté založil digitální agenturu VISIBILITY. V průběhu let založil několik společností, mimo jiné Implemento, Lead Media, Interspa. Podílel se na mnoha projektech v oblasti marketingu, obchodu, IT a farmacie. Profesionálním způsobem realizoval mnoho marketingových projektů pro společnosti jako Union (Onlia), Zuno (Raiffeisen) a další mezinárodní giganty. Blockhainový nadšenec, podnikatel a praktikující investor.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?