Sraz podnikavců Cheb

Termín
11.7.2024 (čtvrtek)
17:30 - 19:30
Lokace
Krajská hospodářská komora Karlovarského kraje
nám. Krále Jiřího z Poděbrad 478/33
Cheb
(konferenční místnost)

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místní zkušené podnikatelky (ambasadorka Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky tvého projektu a najít k nim okamžité řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z tvého regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Eva Jungmannová
EtikArt, Centrum tance Harmonie a Salon EléDance

Eva je absolventka studia managementu a řízení lidských zdrojů, public relations a komunikace a zároveň taneční pedagogiky. V její osobnosti se snoubí umělkyně s manažerkou a Eva s nadšením obojí kombinuje.
Založila taneční školu, která se později stala Centrem tance Harmonie. Kromě výuky tance působila jako choreografka a produkční. Když zjistila, že ji baví navrhovat taneční kostýmy, začala se věnovat návrhářství a sama je tvořit. Tak založila vlastní značku dámských modelů Salon EléDance. Aktuálně se specializuje na komunikační a sociální dovednosti v Centru osobního rozvoje EtikArt. Spolupracuje s Ministerstvem pro místní rozvoj jako lektorka aktivity zaměřené na posilování komunikačních kompetencí ve školách a pro Aristokraty hotely s.r.o. školí jako specialistka interní komunikace a zároveň je copywriter na sociálních sítích.
Bohaté zkušenosti v mnoha oborech jí daly základ k úspěšnému podnikání a realizaci vysněných projektů.
 

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?