Sraz podnikavců Hodonín

Termín
13.06.2023 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Okresní hospodářská komora
Kasárenská 4
695 01 Hodonín, 2.patro

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tématem tohoto Srazu bude “Jak může město pomoci začínajícím a stávajícím podnikatelům?”

Srazu se zúčastní starosta Hodonína, pan Libor Střecha a ředitelka Okresní Hospodářské komory Hodonín, Mgr. Markéta Kostelecká.

Využijte příležitost potkat se se zástupci města a prodiskutujte, jaké potřeby mají začínající a stávající podnikatelé v regionu!

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Dušan Richvalský
Zakladatel Richvalsky Manufacturing s.r.o.

Propojovatel a spoluzakladatel spolku SLOVÁCKO VÁLÍ, z.s. Cílem spolku je propojování aktivních lidí, kteří se vzájemně inspirují a učí. Buduje komunitu aktivních lidí, kteří se vzájemně inspirují a učí. Hledač ideí a majitel 3D farmy RICHVALSKY MANUFACTURING s.r.o., kde propojuje šikovné kreativní lidi a transformuje nápady na produkty a úspěšné značky. Sdružuje novodobé řemeslníky neobyčejných produktů, kteří tvoří v srdci Slovácka. Zároveň je zakladatelem a společníkem personální agentury HAPI, která kromě ČR působí i v Německu, jejímž cílem je měnit agenturní zaměstnávání a pohled na něj k lepšímu.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?