Sraz podnikavců Kadaň

Restaurace Střelnice (salonek)
Čechova 147
Kadaň

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, se kterými si představíme své projekty, společně prodiskutujeme aktuální překážky a témata, které nás v podnikání právě tíží a společně najdeme řešení.

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z vašeho okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!
V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

• Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.

Sandra Weissová
NS BURGER

Sandra vystudovala ekonomickou univerzitu, obor marketingová komunikace. Od střední školy se díky brigádám zároveň pohybuje v gastronomii. Několik let během studia a po něm pracovala ve větších společnostech jako nákupčí. Všechny zkušenosti získané během studia i dosavadní pracovní zkušenosti nyní zúročuje v podnikání. S manželem, který má vzdělání přímo v oboru gastronomie, se v roce 2017 rozhodli otevřít společný podnik - bistro. Po poměrně náročných přípravách po dvou letech v roce 2019 otevřeli menší bistro v obchodním domě Kaufland v Kadani. Po 3 letech růstu v loňském roce přesunuli svůj podnik do větších prostor v centru města a z malého bistra vytvořili restauraci pro zhruba 40 hostů. V současné době zaměstnávají dalších 10 pracovníků. Sandra se stará zejména o marketing, nákup a administrativu, zatímco manžel řeší hlavně provoz a lidské zdroje.