Sraz podnikavců Kadaň

Termín
4.10.2023 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Restaurace Střelnice (salonek)
Čechova 147
Kadaň

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením zkušeného podnikatele (ambasadorka Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Iveta Nykodýmová
Styl s Ivetou

Iveta Nykodýmová patří mezi úspěšné absolventy kurzu Podnikni to!, díky kterému nejen rozšířila povědomí o svém projektu, kde pomáhá lidem vybrat co nejlepší šatník, Styl s Ivetou ale také se našla ve tvorbě sociálních sítích. Na základě bohatých zkušeností, kdy po celé republice jezdila co by obchodní zástupce, umí komunikovat s lidmi a hlavně je oslovit. Všechny tyhle poznatky promítá do vytváření funkčních sociálních sítí, aby klientům pomohla s vizuálem, ucelit svoji značku, nastavit správně svůj brand či najít nejlepší barvy.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?