Sraz podnikavců Karlovy Vary

Termín
13.12.2022 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Inovační centrum INION
Drahomířino nábř. 197/16
360 01 Karlovy Vary

Máš rozběhnutý projekt a hledáš nový směr? Nebo tě láká svoboda podnikání, ale nevíš jak začít?

Představ si, že máš plnou pozornost podnikavých lidí přímo z tvého okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíš! Nemusíš zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudeš na to sám a získáš podporu a motivaci od ostatních, kteří tě podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, první návštěva je proto zdarma. Kapacita akce je omezena, tak se rovnou registruj. 

Co se bude tentokrát dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, představíme si své projekty, prodiskutujeme co právě teď v podnikání řešíme a rovněž si stanovíme cíle jak chceme pokračovat ve svém projektu dál a probereme jak na to!

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z tvého okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!

V bezpečném prostředí tak budeš mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Iva Vacková
U Sotonů

Rodinný penzion U Sotonů založily ještě Iviny rodiče. Téměř před 10 lety penzion převzala 2. generace, Ivana a její manžel Jirka. Zatímco Iva má na starosti hlavně komunikaci s klienty, Jirka řeší převážně technickou stránku hotelu. Do podnikání se angažuje i syn, který má na starosti marketing, ale i Iviny rodiče, kteří se v provozu penzionu stále angažují. U Sotonů se pravidelně odehrává řada obecních akcí, například nohejbalové turnaje, rybářské závody nebo třeba cyklistické závody. Momentálně se rodina snaží hlavně o vylepšování kvality ubytování a jeho rozšiřování. Největší Ivinou motivací jsou spokojení hosté. 

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?