Sraz podnikavců Králův Dvůr

Termín
23.03.2023 (čtvrtek)
17:30 - 19:30
Lokace
MěÚ Králův Dvůr (Radnice)
nám. Míru 139
267 01 Králův Dvůr

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Hostem tohoto Srazu je Lenka Šafránková, která dlouho vedla oddělení zaměřené na spokojenost zákazníka ve společnosti IMPER, nyní se stará o VIP klienty a pomáhá nacházet, získávat a udržet B2B klienty pomocí chytrých dat. 

Díky její dlouholetým zkušenostem si posvítíme na témata:

  • Jak začít s akvizicí - na co si dát pozor a co neopomenout.
  • Jaké jsou akviziční kanály a jak je využít?
  • Jak pracovat s kontakty?
     

Čeká vás nabitý workshop spojený s diskusí vašeho projektu plný praktických tipů a příkladů z praxe.

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Alice Brádková
Bradka

Alice Brádková si během svého profesního života, dokázala pojmenovat své silné stránky a i díky nim společně se svým manželem vybudovala úspěšné designové studio BRÁDKA, které spolupracuje s nejlepšími odborníky v daném oboru. Alice se našla v budování vztahového marketingu, v komunikaci, v propojování a hledání cest k řešení jakýchkoliv podnikatelských výzev. Toto nejsou jen slova z byznysu ale něco, co pro ní má skutečnou hodnotu. Proto také v BRÁDKA design není jen prázdným rčením, že se sny zde stávají skutečností. 

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?