Sraz podnikavců Písek

Termín
1.6.2023 (čtvrtek)
17:30 - 19:30
Lokace
Městská knihovna Písek
Alšovo nám. 75/13
397 01 Písek

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, se kterými si představíme své projekty, společně prodiskutujeme aktuální překážky a témata, které nás v podnikání právě tíží a společně najdeme řešení. 

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z vašeho okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!
V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Ondřej Fučík
Robology

Ondřej je mladý spoluzakladatel firmy Robology, specializující se na vývoj mobilních a webových aplikací. Je výkonným ředitelem a má silné technické znalosti a kreativitu, což mu umožňuje vytvářet inovativní aplikace. Je aktivní v IT komunitě, účastní se konferencí a rád sportuje a čte. Díky jeho práci má jeho firma pozitivní dopad na mnoho lidí.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?