Sraz podnikavců Přelouč

Termín
10.10.2022 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Dandelion pampelišková kavárna
Pernštýnská 141
533 41 Lázně Bohdaneč

Láká tě svoboda podnikání, ale nevíš jak začít? Nebo už máš rozběhnutý projekt a hledáš nový směr?

Představ si, že máš plnou pozornost podnikavých lídí přímo z tvého okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíš! Nemusíš zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudeš na to sám a získáš podporu a motivaci od ostatních, kteří tě podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, první návštěva je proto zdarma. Kapacita akce je omezena, tak se rovnou registruj. 

Co se bude dít

Hostem tohoto Srazu je ředitel Pardubického podnikatelského inkubátoru P-pink Jiří Janků, který se s tebou podělí o své mnohaleté zkušenosti z oblasti marketingu.

Posvítíme si na témata:
- Jak propagovat svůj produkt nebo službu?
- Jak vytvořit online marketingovou strategii?
- Jaké jsou možnosti propagace na Facebooku a Instagramu?

Bude taky dostatek času na konzultaci jednotlivých projektů s odborníkem v oboru!

Partner

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Jana Kolrusová
Majitelka firem (Fit, zdraví, výživa®, Dandelion) a nutriční terapeutka

Jana znovuobjevila superpotravinu Smetánku lékařskou z našich zahrad a vyrábí z ní unikátní pampeliškou kávu, čaje, pralinky, sušenky apod. Její výrobky získávají ocenění a uznání již několik let.
Zároveň vede vede poradnu ve spolupráci s poliklinikou EUC pro diabetiky, píše odborné články a přednášky v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Pomocí svého výukového programu učí výživu děti v mateřských a základních školách, vydala dvě kuchařky.
V roce 2018 vytvořila franšízový sytém Dandelion kaváren, za který získala v roce 2019 ocenění Marketér roku. Kavárny mají ve své nabídce výrobky převážně ze Smetánky lékařské. Návštěvníci získají rady a informace ke znovuobjevování síly této české bylinky, které sama majitelka říká: “Kvetoucí zlato našeho zdraví.“

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?