Sraz podnikavců Rakovník

Termín
17.7.2024 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Radnice (Wintrova síň)
Husovo náměstí 27
Rakovník

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Ambasadorka Marcela Kroupová má více než 15 let zkušeností v oblasti procesního a finančního řízení a pomáhá podnikatelům efektivně spravovat své finance.

Posvítíme si na témata:

  • finanční gramotnost
  • porozumění finančním tokům ve firmě
  • nastavení finančního plánů
  • nebude chybět diskuse a konzultace vašich projektů

 

Čeká vás nabitý workshop plný příkladů a tipů z praxe.

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Marcela Kroupová
Krotitelka nákladů

Původně se po hlavě vrhla do vlastního e-shopu v předprodeji zboží. Zkušenosti nasbírané po celé Evropě, ale i v Japonsku ve výrobních závodech, byly skvělým základem. Od píky vybudovala profitabilní low-cost podnikání, které prodala novému majiteli.
Nyní zachraňuje finance a krotí náklady malým a středním firmám. Přesah do krizového, procesního řízení a do účetnictví je velkou výhodou pro celkový vhled na stav podnikání a problémy, které klient má.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?