Sraz podnikavců Rakovník

Termín
18.10.2023 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Radnice (Wintrova síň)
Husovo náměstí 27
Rakovník

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Hostem tohoto Srazu bude pan Kulhánek z rodinné firmy Elektro viola, který se s vámi podělí o svůj podnikatelský příběh a začátky v podnikání


Firma si prošla různými etapy: první prodeje vznikaly v garáži rodinného domu. Díky expanzi, včetně maloobchodní prodejny, elektronického obchodu a nového sídla, společnost prosperovala a stala se členem Svazu elektrotechnickým velkoobchodů (SEV), který sdružuje 16 největších prodejců elektromateriálů v ČR, se společným celkovým obratem převyšujícím 4 miliardy Kč za rok. 

Sraz probíhá formou diskuze. Budete mít prostor:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Josef Hošek
Čendulka

Se ženou podnikají od roku 2007. Zpočátku jen prodávali galanterii a postupně se sortiment rozrůstal. Začali prodávat šicí stroje a nabízeli i jejich servis. Od července 2019 mají s.r.o. a jsou jednou z největších galanterií na západ od Prahy. Jejich servisní středisko na šicí stroj je vyhlášené po celé republice. V současné době mají dvě s.r.o., každou s jiným zaměřením (Cendulka, PHX print).

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?