Sraz podnikavců Semily

Termín
11.6.2024 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Radnice (Divadelní sál)
Husova 82
Semily

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

V první polovině workshopu nás navštíví paní Machačková z finančního úřadu, která vám poskytne komplexní přehled o krocích nutných k zahájení podnikání, včetně administrativních, daňových a právních požadavků.

Dozvíte se:

 • Jak se registrovat na živnostenském úřadě
 • Zřízení datové schránky
 • Zálohy na pojištění, uplatňování výdajů
 • Druhy daní a příjmů
 • Co jsou příležitostné příjmy
   

Druhá polovina workshopu bude probíhat formou řízené diskuze pod vedením místní zkušené podnikatelky (ambasadorka Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

 • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
 • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
 • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
 • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.


Čeká vás nabitý workshop plný tipů a příkladů z praxe.

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Alena Novotná
Atelier ARTmix

Alena začala s podnikáním hned v 18 letech, kdy si fotografováním a jeho učením vydělávala na svůj koníček. Postupně přetvořila v podnikání své další své zájmy jako je výtvarná a grafická tvorba. Od fotografie se postupně dostala k videu a animaci. Značka Atelier ARTmix doslova vystihuje mix kreativních oborů, kterým se věnuje.

Vystudovala architekturu a vyučila se dámskou krejčovou. V roce 2021 otevřela zakázkové krejčovství a pletařství AjjA a nyní pořádá i kurzy šití. Baví ji vařit pivo, a proto se vrhla do dalšího studia, už jen dálkového. Chce se v životě živit tím, co ji baví a naplňuje, i když to není vůbec jednoduché. Ale jde to, a proto ráda tuto myšlenku šíří dál. Nedokázala chodit do stereotypní práce jen kvůli penězům. Zjistila, že jako multipotenciálka potřebuje dělat více činností a být na volné noze.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?