Sraz podnikavců Slaný

Termín
20.2.2024 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Víceúčelová sportovní hala Slaný spol. s r.o. (VIP salónek)
Lacinova 1720
Slaný

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Michaela Domerecká
Hant

Je součástí týmu nezávislých hlav marketingu slyšících na jméno Hant. V týmu se potkávají a společně tvoří specialisté a nadšenci v oboru online i offline marketingu, tvorby webů, kampaní, podpory značky, eventové produkce a grafiky. Míša je nadšenec v oblasti budování značky a hodnotného obsahu, podpory produktů, tvorby strategií a kampaní, komunikace na sociálních sítích a eventové produkce. Pomáhá firmám vytvářet jejich vlastní identitu a způsob komunikace. Během své dlouholeté praxe načerpala spoustu zkušeností, uvedla na trh výrobky ze zdravotnického segmentu, vytvořila globální kampaně na podporu produktů. Jednou z jejích nejúspěšnějších kampaní byla kampaň na podporu výrobků pro pediatrický segment s názvem Tom The Bear. Co má Míša opravdu ráda, jsou eventy. Kongresy, konference, výstavy, firemní akce...... V době jejího působení na rezidenci velvyslanectví USA to byly především garden party, rauty, recepce a bankety.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?