Sraz podnikavců Slavkov u Brna

Termín
14.6.2023 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Palackého nám. 67
684 01 Slavkov u Brna
(2. patro)

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, se kterými si představíme své projekty, společně prodiskutujeme aktuální překážky a témata, které nás v podnikání právě tíží a společně najdeme řešení. 

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z vašeho okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!
V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Michaela Rájová
Svatební ráj

Michaela si vybudovala salon Svatební ráj ve Slavkově u Brna, kam se sjíždí nevěsty z širokého okolí. Kromě svatebních šatů nabízí i šaty společenské a polonézové. Pro Míšu je nejdůležitější osobní přístup a aby se u ní klientky cítily skvěle. Díky tomu k ní řada z nich jezdí na doporučení. Podnikatelské zkušenosti získala podnikáním ve financích ve společnosti Partners ,kde i nadále působí na pozici VIP CONSULTANT a jak říká, tak obě podnikání se skvěle doplňují.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?