Sraz podnikavců Slavkov u Brna

Termín
14.6.2023 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Městský úřad Slavkov u Brna
Palackého náměstí 65
684 01 Slavkov u Brna

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, se kterými si představíme své projekty, společně prodiskutujeme aktuální překážky a témata, které nás v podnikání právě tíží a společně najdeme řešení. 

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z vašeho okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!
V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Ing. Libor Musil
Liko-s

Zakladatel české rodinné firmy LIKO-S, která byla v posledních dvou letech oceněna společností Deloitte jako nejlépe řízená firma v Česku, pan Ing. Libor Musil (mimo jiné držitel Ceny Josefa Vavrouška za ekologický přínos) patří ke generaci, která začala podnikat bezprostředně po pádu komunistického režimu. Za třicet let vybudoval z nuly jednoho z největších výrobců interiérových systémů v Evropě s obratem blížícím se jedné miliardě korun. Kromě úspěšné strojírenské divize společnost odstartovala také projekt Živé Stavby, jehož cílem je změnit tvář a principy stavebnictví pomocí zelených fasád, střech a kořenových čistíren. Budovy, které jsou poprvé v historii přínosem pro přírodu i své obyvatele.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?