Sraz podnikavců Svitavy

Termín
11.10.2023 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Městské informační centrum Svitavy
náměstí Míru 48
568 02 Svitavy

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Hostem tohoto Srazu bude Adam Pražan, který má mnohaleté zkušenosti s tvořením webů, marketingu a reklamy. Stál u zrodu mnohých firem, sám založil firmu na výrobu potravin a agenturu.

Adam se s vámi podělí o zkušenosti z oblastí:

  • Jak na online marketing: kdy je co potřeba, jaké to má úskalí a co je potřeba udělat.
  • Jaké jsou typy reklamy: Sociální sítě, PPC, lokální SEO.
  • Povíme si taky o tom jak tvořit reklamy, škálovat kampaně a jak pracovat s budgety.
     

Čeká vás nabitý workshop plný praktických tipů a příkladů z praxe. Dostatek prostoru bude i pro konzultaci vašich projektů!

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Klára Van Sas
HelloGoodbye

Klára ve Svitavách založila úspěšnou jazykovou školu HelloGoodbye, která má v nabídce jazykové kurzy v sedmi jazycích. Kromě kurzů organizuje i letní tábory s angličtinou pro děti a mladistvé. Kurzy jsou šité na míru každému zájemci, který si může vybrat jestli chce soukromé doučování, kurz v menší skupině lidí nebo si chce procvičit konverzaci a gramatiku. Klára dbá zejména na osobní přístup. Je velmi energická a členům Klubu podnikavců dodává pozitivní naladění, motivaci a v neposlední řadě know-how pramenící z dlouholetých zkušeností.  

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?