Sraz podnikavců Svitavy

Termín
17.7.2024 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Parkoviště u Plechárny

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Naše další setkání 17.července pojmeme prázdninově! Sejdeme se v 17:30 na parkovišti u Plechárny, dáme si podnikavou procházku, osvěžíme se podnikavým pivkem a rozebereme Vaše/naše podnikavé nápady, cíle, prostě se propojíme a podpoříme navzájem!

Těším se na Vás!!!

Klára

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Klára Van Sas
HelloGoodbye

Klára ve Svitavách založila úspěšnou jazykovou školu HelloGoodbye, která má v nabídce jazykové kurzy v sedmi jazycích. Kromě kurzů organizuje i letní tábory s angličtinou pro děti a mladistvé. Kurzy jsou šité na míru každému zájemci, který si může vybrat jestli chce soukromé doučování, kurz v menší skupině lidí nebo si chce procvičit konverzaci a gramatiku. Klára dbá zejména na osobní přístup. Je velmi energická a členům Klubu podnikavců dodává pozitivní naladění, motivaci a v neposlední řadě know-how pramenící z dlouholetých zkušeností.  

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?