Sraz podnikavců Svitavy

Městské informační centrum Svitavy
náměstí Míru 48
568 02 Svitavy

Na tomto Srazu probereme naše obchodní podmínky a rovněž si řekneme jak chránit svou značku a ochrannou známku a jak získat dotaci.

Spojíme se s právničkou Kristýnou, která vám vysvětlí:

• Co musí obchodní podmínky obsahovat?
  • Co v obchodních podmínkách neprojde?
  • Stačí mít obchodní podmínky pouze na webu?
  • Co může být chráněno ochrannou známkou?
  • Jak probíhá proces registrace ochranné známky?
  • Kolik registrace ochranné známky stojí a jak je to s dotacemi na registraci ochranné známky?
  • Jak dlouho ochranná známka platí?

Bude taky dostatek prostoru na vaše otázky.

Klára Van Sas
HelloGoodbye

Klára ve Svitavách založila úspěšnou jazykovou školu HelloGoodbye, která má v nabídce jazykové kurzy v sedmi jazycích. Kromě kurzů organizuje i letní tábory s angličtinou pro děti a mladistvé. Kurzy jsou šité na míru každému zájemci, který si může vybrat jestli chce soukromé doučování, kurz v menší skupině lidí nebo si chce procvičit konverzaci a gramatiku. Klára dbá zejména na osobní přístup. Je velmi energická a členům Klubu podnikavců dodává pozitivní naladění, motivaci a v neposlední řadě know-how pramenící z dlouholetých zkušeností.