Sraz podnikavců Tanvald

Termín
18.7.2024 (čtvrtek)
17:30 - 19:30
Lokace
Hasičská zbrojnice Šumburk nad Desnou
Protifašistických bojovníků 626
Tanvald, část Šumburk nad Desnou

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Zuzana Bajzik
Externí obchodní stratég

Zuzana je externí obchodní a firemní stratég, který s vášní a energií podporuje malé firmy a začínající freelancery na cestě k podnikatelské transformaci.
Propojuje své zkušenosti a know-how z ředitelských a manažerských pozic, vedení týmů, svého podnikání a zkušeností svých klientů a předává je prostřednictvím individuálních konzultací, mentoringů a účinnou realizací projektů.

S důrazem na podnikatelský mindset a osobní růst ukazuje, že podnikat se dá i s lehkostí. Má letité zkušenosti na poli obchodu, nastavuje firemní procesy, buduje obchodní oddělení, tvoří ziskové cenotvorby a je průvodcem ve světě podnikání.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?