Sraz podnikavců Tišnov

Termín
17.10.2023 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Městské kulturní středisko Tišnov (Velký sál)
Mlýnská 152
666 01 Tišnov

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Jakub Tížek
Podnikni to!

Jakub Tížek stihl úspěšně založit 2 společnosti ještě než dostudoval vysokou. Obě společnosti byly svým zaměřením od začátku vždy hodně odlišné a i díky tomu rovnou nabíral zkušenosti z různých oborů podnikání. Internetová firma Fairlist byla orientovaná převážně na online služby jazykovým školám a James Grant byl agenturou práce s dotačním poradenstvím pro firmy. Obě společnosti po mnoha letech jejich fungování úspěšně prodal.

Když přemýšlel kudy dál, našel svou vášeň v podpoře začínajících podnikatelů a vůbec v rozvoji podnikatelského prostředí ČR. Proto založil projekt Podnikni to!, který se postupně rozšířil na velkou část univerzit po ČR a nakonec i do měst a krajů. Dnes pomáhá studentům i široké veřejnosti rozjíždět vlastní záměry bez rizika a zbytečně utracených financí.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?