Sraz podnikavců Tišnov

Termín
12.12.2023 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Městské kulturní středisko Tišnov (Velký sál)
Mlýnská 152
666 01 Tišnov

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude dít

Na tomto Srazu přivítáme nejen známé tváře, ale také nové, inspirativní jedince, kteří jsou připraveni sdílet své podnikatelské projekty, zkušenosti a cíle.

Společně budeme diskutovat o aktuálních výzvách, kterým v podnikání čelíme a stanovíme si směr jakým chceme pokračovat. Co můžete očekávat:

  • Inspiraci a motivaci od podnikavých lidí z vašeho okolí.
  • Cennou zpětnou vazbu na váš projekt.
  • Možnost navázat nové kontakty a rozšířit svou síť podnikatelských partnerů.
     

Sraz je ideálním místem pro všechny, kteří začínají podnikat nebo už mají zkušenosti a chtějí se posunout dál.
V bezpečném prostředí a přátelské atmosféře budete mít příležitost růst a rozvíjet se.

Přijďte a dejte svému podnikání nový impuls!

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Jakub Tížek
Podnikni to!

Jakub Tížek stihl úspěšně založit 2 společnosti ještě než dostudoval vysokou. Obě společnosti byly svým zaměřením od začátku vždy hodně odlišné a i díky tomu rovnou nabíral zkušenosti z různých oborů podnikání. Internetová firma Fairlist byla orientovaná převážně na online služby jazykovým školám a James Grant byl agenturou práce s dotačním poradenstvím pro firmy. Obě společnosti po mnoha letech jejich fungování úspěšně prodal.

Když přemýšlel kudy dál, našel svou vášeň v podpoře začínajících podnikatelů a vůbec v rozvoji podnikatelského prostředí ČR. Proto založil projekt Podnikni to!, který se postupně rozšířil na velkou část univerzit po ČR a nakonec i do měst a krajů. Dnes pomáhá studentům i široké veřejnosti rozjíždět vlastní záměry bez rizika a zbytečně utracených financí.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?