Sraz podnikavců Univerzita Karlova, Praha

Termín
25.5.2023 (čtvrtek)
17:30 - 19:30
Lokace
UK Point - zasedačka
Celetná 597
110 00 Staré Město

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, se kterými si představíme své projekty, společně prodiskutujeme aktuální překážky a témata, které nás v podnikání právě tíží a společně najdeme řešení. 

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z vašeho okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!
V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Martin Světlík
Nezávislý Apple konzultant a lektor

Martin působí jako konzultant a lektor produktů Apple na volné noze. Více jak 10 let pomáhá uživatelům, firmám a školám používat jejich zařízení efektivně tak, aby jim usnadnila každodenní práci. V roce 2014 spustil projekt První Mac, srozumitelného průvodce pro nové uživatele počítače Mac. Od roku 2015 pořádá vedle firemních také vlastní otevřené kurzy Používáme Mac efektivně, kterých se již zúčastnilo více než 1 000 účastníků. Od konce roku 2017 spolupracuje s portálem Seduo.cz na veřejně dostupných online kurzech pro firmy a koncové zákazníky. Martin byl také finalistou krajského kola prestižní soutěže MONETA Živnostník roku 2021 Hlavního města Prahy.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?