Sraz podnikavců Varnsdorf

Termín
13.12.2022 (úterý)
17:30 - 19:30
Lokace
Městské centrum kultury a vzdělávání (Městská knihovna)
Otáhalova 1260
407 47 Varnsdorf

Máš rozběhnutý projekt a hledáš nový směr? Nebo tě láká svoboda podnikání, ale nevíš jak začít?

Představ si, že máš plnou pozornost podnikavých lidí přímo z tvého okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíš! Nemusíš zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudeš na to sám a získáš podporu a motivaci od ostatních, kteří tě podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, první návštěva je proto zdarma. Kapacita akce je omezena, tak se rovnou registruj. 

Co se bude tentokrát dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, představíme si své projekty, prodiskutujeme co právě teď v podnikání řešíme a rovněž si stanovíme cíle jak chceme pokračovat ve svém projektu dál a probereme jak na to!

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z tvého okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!

V bezpečném prostředí tak budeš mít prostor například:

  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
  • Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.
Partner

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Jan Šimek
Hosana Cafe

Jan Šimek byl ještě jako student na konci roku 2015 u založení kavárny Hosana Café ve Varnsdorfu, která je vložená do nákupní galerie s originálním nábytkem a doplňky a která se rozrostla z malého podniku o 2 lidech v tým 15 lidí. Svůj zásadní zdroj inspirace nalezl při své několikaměsíční stáží v australském Melbourne. Je severočeský patriot a jeho přáním je, aby skrze podnikání mohl přinášet přidanou hodnotu celému regionu. Z prodejny, kde si zpočátku člověk mohl koupit kávu na cestu se stala velká kavárna, kde si zákazníci mohou při posezení vybírat i ze zboží, které je obklopuje. Pravidelně o řeční na různých událostech od svateb po konference, podílí se na dobročinných projektech a koncertech. Je hrdý manžel a otec dvouletého syna a jeho životním posláním je inspirovat lidi ke smysluplnému životu.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?