Sraz podnikavců Varnsdorf

Termín
14.6.2023 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Hosana Cafe
Národní 2826
407 47 Varnsdorf

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

  • Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Jan Šimek
Hosana Cafe

Jan Šimek byl ještě jako student na konci roku 2015 u založení kavárny Hosana Café ve Varnsdorfu, která je vložená do nákupní galerie s originálním nábytkem a doplňky a která se rozrostla z malého podniku o 2 lidech v tým 15 lidí. Svůj zásadní zdroj inspirace nalezl při své několikaměsíční stáží v australském Melbourne. Je severočeský patriot a jeho přáním je, aby skrze podnikání mohl přinášet přidanou hodnotu celému regionu. Z prodejny, kde si zpočátku člověk mohl koupit kávu na cestu se stala velká kavárna, kde si zákazníci mohou při posezení vybírat i ze zboží, které je obklopuje. Pravidelně o řeční na různých událostech od svateb po konference, podílí se na dobročinných projektech a koncertech. Je hrdý manžel a otec dvouletého syna a jeho životním posláním je inspirovat lidi ke smysluplnému životu.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?