Sraz podnikavců Veselí nad Moravou

Termín
10.7.2024 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Panský dvůr (přednáškový sál)
náměstí Míru 667
Veselí nad Moravou

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budeš mít prostor například:

  • Diskutovat překážky tvého projektu a najít k nim okamžité řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z tvého regionu.
Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Lukáš Marcinka
Woodboards

Lukáš je zakladatel a majitel značky Woodboards, která vyrábí balanční desky. Zároveň je velký freestylový sportovec a jeho světem je extrémní lyžování. Začal podnikat tak trochu neplánovaně - nenašel na trhu kvalitní balanční desku, která by splňovala potřeby tréninku na vysoké úrovni a tak si ji sám vyrobil. Odstartoval tak úspěšný podnik, který mu dovolil postupně opustit zaměstnání a uživí ho. Další zájemci o balanční desky se totiž přidávali a Lukášovo portfolio od roku 2017 postupně rostlo. Lukáše oslovila vlivná influencerka Kamila Rundusová alias Chef Kamu a tím se balanční desky rozhýbaly ještě víc. Z koníčku se stalo plnohodnotné podnikání. Nyní přináší na trh balanční pomůcky, které jsou využívány profesionálními sportovci, fyzioterapeuty, ale také dětmi a lidmi, kteří hledají funkční balanční pomůcku pro trénink rovnováhy, koordinace, posílení středu těla a nohou.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?