Sraz podnikavců Znojmo

Termín
28.2.2024 (středa)
17:30 - 19:30
Lokace
Centrum Louka (Učebna 1)
Loucká 25
Znojmo

Máte rozběhnutý projekt a hledáte nový směr? Nebo vás láká svoboda podnikání, ale nevíte jak začít?

Představte si, že máte plnou pozornost podnikavých lidí přímo z vašeho okolí, kteří aktivně hledají odpovědi na otázky i problémy, které v podnikání právě řešíte i vy! Nemusíte zdlouhavě hledat odpovědi na internetu. Nebudete na to sami a získáte podporu a motivaci od ostatních, kteří vás podrží i v těžkých časech.

Zkrátka proč vše zvládat jen vlastními silami, když ostatní podnikavci už prožili nebo právě prožívají to samé?

Navíc si pravidelně zveme i hosty a odborníky ze světa byznysu nebo pořádáme tematická setkání, abychom pořád nabírali novou inspiraci, energii i cenné kontakty.

Nové podnikavce rádi přivítáme, ale nejprve je dobré se nezávazně poznat, proto je první návštěva ZDARMA. Kapacita akce je omezena, tak neváhejte s registrací. 

Co se bude tentokrát dít

Na tomto Srazu přivítáme nové tváře, představíme si své projekty, prodiskutujeme co právě teď v podnikání řešíme a rovněž si stanovíme cíle jak chceme pokračovat ve svém projektu dál a probereme jak na to!

Tento Sraz je ideální na seznámení se s podobně smýšlejícími lidmi z vašeho okolí, kteří začínají nebo už začaly systematicky pracovat na svém podnikatelském projektu!

  • V bezpečném prostředí tak budeš mít prostor například:
  • Načerpat motivaci a inspiraci.
  • Získat cennou zpětnou vazbu na tvůj projekt.
     

Propojit se s ostatními podnikateli a získat nové kontakty.

Partner

Díky našim partnerům vám nabízíme skvělé akce.

Ambasador akce

Martin Grus
Studio Tužka

Martin je kreativec ze Znojma. Od roku 2011 se pohybuje v podnikatelském světě, ve kterém ho to táhlo vždycky ke kreativním oborům. Tím nejhlavnějším se pro něj stal grafický design. Má za sebou řadu projektů, některé byly velmi úspěšné, zatímco jiné ho naučily cenným lekcím. Věří, že každá zkušenost ho posunula vpřed a pomohla mu lépe porozumět podnikání a kreativitě.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíte?
Jaká je vaše zkušenost s podnikáním?
Máte IČO?