Posouvejte svůj projekt rychleji, bez zbytečně vyhozených peněz.

Klub vám zaručí prostor pro diskusi vašeho projektu, udrží disciplínu a rozšíří vaše podnikatelské obzory i kontakty.
  • Srazy podnikavců
    Jednou za měsíc v úzké skupině lokálních podnikavců diskutujeme své výzvy a otázky. Každé setkání, které nazýváme <b>Sraz podnikavců</b>, probíhá pod vedením zkušeného podnikatele, který sám sdílí své know-how.

Kromě diskusí a cenné zpětné vazby zde zažijete tematická setkání, speciální workshopy nebo Srazy s hosty ze světa byznysu.
    Sraz podnikavců
  • Katka, Klub podnikavců
    Katka ze Svitav
    Členka Klubu podnikavců
    Pokud něco sama neumím nebo nevím, vždycky se mám na koho obrátit. Mám nestranné pozorovatele, u kterých mohu otestovat nové nápady. Všichni v Klubu jsou moc fajn lidi, je příjemné vidět, že řešíme podobné věci a můžeme si vzájemně poradit.
  • Marie, Klub podnikavců
    Marie z Karlových Varů
    Členka Klubu podnikavců
    Na setkání si stanovujeme, co je do příště v našem projektu potřeba udělat. To člověka nutí, aby to opravdu udělal a posouvá ho to dál. Klub podnikavců bych doporučila všem, kteří chtějí podnikat a potkat podobně smýšlející lidi. Často totiž pomáhá vhled někoho dalšího z jiného oboru.
  • Kuba, Klub podnikavců
    Kuba z Písku
    Člen Klubu podnikavců
    Klub Podnikavců mi pomohl, protože jsou tam k dispozici odborníci na různá témata související s podnikáním (např. na web nebo marketing). Doporučil bych ho všem začínajícím podnikatelům, aby se při startu projektu lépe zorientovali a měli koho se zeptat, když si s něčím neví rady.
  • Veronika, Klub podnikavců
    Verča z Nového Jičína
    Členka Klubu podnikavců
    Scházíme se každý měsíc, což je pro mě takový pomyslný bič, díky kterému se posouvám dál. Inspiruje mě to jít zase o krok dál. Klub bych doporučila všem, kteří chtějí začít podnikat, ale nemají odvahu, protože ti zkušenější je nasměrují. Velmi dobře inspirovat se tam však mohou i zaběhlí podnikatelé.“
  • Janča, Klub podnikavců
    Janča z Písku
    Členka Klubu podnikavců
    Díky Klubu podnikavců jsem se seznámila se skvělou partou lidí, se kterými si navzájem pomáháme. Doporučila bych ho všem začínajícím podnikatelům, kteří si v nejsou v některých krocích jistí. Někdy i těm zběhlejším, protože můžou předat své zkušenosti ostatním.
  • Míša, Klub podnikavců
    Míša ze Svitav
    Členka Klubu podnikavců
    Klub podnikavců mi pomáhá udržet nadšení pro můj projekt. Doporučila bych ho všem začínajícím podnikatelům, aby měli jistotu a podporu při podnikání. Zároveň dostanou nové kontakty a odkazy, které se jim budou hodit.
  • Lukáš, Klub podnikavců
    Lukáš ze Svitav
    Člen Klubu podnikavců
    V Klubu Podnikavců bývají hosté (odborníci na marketing, copywriting atp.), kterých se člověk může zeptat, pokud něco neví a dostane kvalitní odpověď od profesionála. Při každé témě jdeme do hloubky a bavíme se o detailech. Navíc s ostatními členy rozebíráme své problémy a navzájem se hecujeme. Klub bych doporučil lidem, kteří mají ambici přejít na volnou nohu a mají touhu dokázat něco víc.

Co všechno je součástí členství

• Lokální setkání pod vedením zkušeného podnikatele (1× za měsíc)
  • Přístup ke Klubové online skupině
24 hodin/7 dní v týdnu.
  • Přístup do databáze odborníků. Úvodní konzultace zdarma.

Nejbližší klubové akce

od 24. dubna
Boskovice
od 25. dubna
Slavkov u Brna
Břeclav
Cheb
Kyjov

Poznej všechny partnery
Děkujeme všem našim partnerům, díky kterým můžeme pomáhat dalším podnikatelům v jejich regionu.