Sraz podnikavců Svitavy

Městské informační centrum Svitavy
náměstí Míru 48
568 02 Svitavy

Tento Sraz probíhá formou řízené diskuze pod vedením místního zkušeného podnikatele (ambasador Klubu). V bezpečném prostředí tak budete mít prostor například:

• Diskutovat překážky vašeho projektu a najít k nim okamžitá řešení.
  • Získat cennou zpětnou vazbu i nové kontakty.
  • Sdílet zkušenosti s nejedním zkušeným podnikatelem.
  • Načerpat motivaci a inspiraci od podobně smýšlejících lidí z vašeho regionu.

Klára Van Sas
HelloGoodbye

Klára ve Svitavách založila úspěšnou jazykovou školu HelloGoodbye, která má v nabídce jazykové kurzy v sedmi jazycích. Kromě kurzů organizuje i letní tábory s angličtinou pro děti a mladistvé. Kurzy jsou šité na míru každému zájemci, který si může vybrat jestli chce soukromé doučování, kurz v menší skupině lidí nebo si chce procvičit konverzaci a gramatiku. Klára dbá zejména na osobní přístup. Je velmi energická a členům Klubu podnikavců dodává pozitivní naladění, motivaci a v neposlední řadě know-how pramenící z dlouholetých zkušeností.